Dragă frate de la Iași, scrisoarea ta mă găsește bine mersi, gata de vacanță, dar complet nepregătită cu pozele cele trei. Nu mai spun că m-ai luat cu așa vorbe meșteșugite, încât acum stau și recitesc textul, că nu-mi vine să cred că-i despre mine, deși sângele apă și Substack nu se face. Mulțam tare pentru invitația asta imposibil de refuzat, primit să cotrobăi în arhiva de ploi, sâni și cetăți portugheze până voi găsi în ordine și cu calm cele visate de domnia ta.♥️🥰
Dragă frate de la Iași, scrisoarea ta mă găsește bine mersi, gata de vacanță, dar complet nepregătită cu pozele cele trei. Nu mai spun că m-ai luat cu așa vorbe meșteșugite, încât acum stau și recitesc textul, că nu-mi vine să cred că-i despre mine, deși sângele apă și Substack nu se face. Mulțam tare pentru invitația asta imposibil de refuzat, primit să cotrobăi în arhiva de ploi, sâni și cetăți portugheze până voi găsi în ordine și cu calm cele visate de domnia ta.♥️🥰
Clasa cu parfum de dantela veche... Daca Veronica i-ar fi raspuns asa lui Eminescu, poate avea si bietu' om sanse la o viata mai lunga...
Io am dat inimioara pentru concluzie 😅
Pe concluzia asta s-a intemeiat lumea de mii de ani. Si asa trebuie sa ramana.
"cand sta frate langa sora moare doi dujmani pe ora" zice lirica etniei cu probleme.
Hai cu fotografia cu stropi si erotism discret, ca musca curiozitatea din noi. Adica din mine cel putin.
Asa se construiesc asteptarile, chapeau! 😊
In sor'mea we trust!
Bravo, ce idee, ce soră, ce...! Hai cu expo ca in curand ingheață si privirile, si simtul artistic:)!