Discussion about this post

User's avatar
Sergiu Toader's avatar

Ce facem daca recenzia e mai buna decat filmul:)?

Catalin's avatar

Multam!Nu-s neaparat fan filme muzicale( poate cu exceptia Jesus Christ Superstar) , vampiri, dar mi a placut cronica si am sa- i dau o sansa.

4 more comments...

No posts

Ready for more?